0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Vegas Golden Knights v prodloužení porazili Montreal Canadiens
21 Jun

Vegas Golden Knights v prodloužení porazili Montreal Canadiens

21. června potlačil Montreal Canadiens, který seděl doma v Bell Areně, Vegas Golden Knights. Třetí čtvrtletí vyrovnal Vegas Golden Knights. Ve hře přesčas si teenager v dres Vegas Golden Knights připsal tradici, aby pomohl Vegas. Golden Knights porazili Montreal Canadiens a oba týmy dosáhly výsledku 2: 2.

Ve třetí hře obou týmů Vegas Golden Knights potlačil Montreal Canadiens a v posledních dvou minutách hru prohrál kvůli chybě brankáře. Dnešní zápas trenéra Vegas Golden Knights si pro zahájení rozhodování vybral náhradního brankáře. Po začátku první čtvrtiny změnil Montreal Canadiens v prvních třech zápasech pasivní obranu a nadále krásnými protiútoky ohrožoval bránu Vegas Golden Knights. Na konci první čtvrtiny však ani jeden gól nedal a ani jedna strana nedala gól. Ve druhém čtvrtletí byl Montreal Canadiens evidentně potlačen Vegas Golden Knights a Montreal Canadiens se stal stále odvážnějším. Montreal Canadiens vedl ve druhém čtvrtletí 1: 0.

Ve třetím čtvrtletí oblékl nhl dresy Vegas Golden Knights a nakonec se chopil příležitosti vstřelit míč za 10 minut a 37 sekund. Obě strany remizovaly v základní hrací době a hra vstoupila do prodloužení. Prodloužení začalo pouze za 1 minutu a 18 sekund. Teenager Vegas Golden Knights využil příležitosti zabít Montreal Canadiens. Nakonec Vegas Golden Knights porazili Montreal Canadiens 2: 1 a celkové skóre bylo 2: 2. Pro Montreal Canadiens jde o první prohru v prodloužení v letošním play-off. Pátá hra obou týmů začne o dva dny později v aréně Deutsche Telekom v Las Vegas.

Nejsledovanější produkty