0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
St. Louis skóroval pět-vyhrávat pruh
07 Nov

St. Louis skóroval pět-vyhrávat pruh

Pravidelná sezóna NHL pokračuje. Edmonton Oilers, který žil v Rogersově centru, prohrál s St. Louis 2: 5. Po kampani, Edmonton zaznamenal 22 bodů v Tichém divizi, St. Louis trvalo 6 po sobě jdoucích vítězství, 25 bodů umístila na prvním místě v centrální divizi. Toto také přimělo mnoho fanoušků St. Louis vidět naději, na sobě dres St. Louis Blues pro podporu týmu v další hře.

Hra trvá déle než měsíc. Mnoho fanoušků již koupilo nhl dressy na podporu svého oblíbeného týmu. Jsi připraven? Mladí týmy, které byly omráčena po začátku sezóny nevyhnutelně utrpěl během studené vlny v poslední době, a ti, kteří touží vyhrát šampionát začali svou cestu. Edmonton porazil Pittsburgha na silnici a prohrál s kojoty doma. Kombinace Mike Davie a De La Setel je stále nejvíce smrtící útok kombinace v lize, zatímco Mike Smith udržoval 93,1% úspory tempem. Nicméně, Oilers průměroval 2,81 gólů na hru a zařadil se pouze do dvacáté ligy.

St. Louis vyhrál sedm ze svých osmi her poté, co prohrál čtyři hry, a nedávno získal pět po sobě jdoucích vítězství. V poslední hře zažili porážku přesčas na Vancouveru. Schopnost St. Louis dosáhnout vítězného pruhu však není založena na absolutní síle, ale spíše na vůli jejich klíčových momentů. V posledních pěti hrách vstřelili jeden gól.

Nejsledovanější produkty