0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Retro dresy budou trendem
26 Sep

Retro dresy budou trendem

Až přijde nová sezóna, mnoho týmů zahájí nové dresy. Pak se zdá, že fanoušci mají nový dres, pokud se mu bude líbit, rozhodne se koupit si ho pro osobu, kterou má rád. Myslím, že je to velmi dokonalé. V posledních dnech se mnoho fanoušků velmi zajímá o retro verzi nhl dresy, naše centrum bude také upraveno podle oblíbeného dresu zákazníka, můžete vstoupit na naši oficiální webovou stránku a koupit.

Obhájci šampionů Stanley Cupu odhalili sobotní fotbalový dres St. Louis Blues, remake jejich modrého, žlutého a červeného designu, který měli na sobě v letech 1995-98. Fanoušci by mohli mít vřelý pocit, když si vzpomenou na bluesové velikány, kteří nosili dresy, ale někteří hráči, jako je Winnipeg-Born, Alex Steen, se také cítí inspirováni designem. Nyní si však fanoušci budou pamatovat své oblíbené moderní hráče oblečené v těchto uniformách, včetně kapitána Alexe Pietrangela, který je jako první vytvořil na obrázcích zveřejněných na webových stránkách Blues.

Doufáme, že tento dres bude dobře propagován a myslíme si, že dostane spoustu dobrých recenzí. Takže si můžete také vybrat koupit takový smyslný dres a jeho nošení na ulici bude silnou pýchou.

Nejsledovanější produkty