0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Proměňte porážku na vítězství na poslední chvíli! Vegas Golden Knights poráží Colorado Avalanche
05 Jun

Proměňte porážku na vítězství na poslední chvíli! Vegas Golden Knights poráží Colorado Avalanche

Západní konference play-off Stanley Cupu se konala v Las Vegas. Vegas Golden Knights doma spoléhalo na dva góly na poslední chvíli, aby zvrátilo Colorado Avalanche 3: 2, čímž se série dostala na 1: 2.

Zpět na domácí dvůr Vegas Golden Knights, Colorado Avalanche, v nhl dresy, doladil svůj seznam hráčů. Ačkoli Vegas Golden Knights před zápasem hodně kouřili, sestava byla v podstatě známé tváře. V této hře dokončil Vegas Golden Knights potlačení ze scény na skóre. Mnoho hráčů dalo góly. Brankář čelil 20 střelám a provedl 18 zákroků, aby vyhrál hru. Ačkoli Colorado Avalanche vstřelil jeden gól tím, že hrál více a méně najednou, celkově bylo málo příležitostí, když byl počet lidí stejný. Brankář provedl 40 zákroků a stále nemohl vyhrát.

Tato hra je docela dobrou zprávou pro Vegas Golden Knights s dres Vegas Golden Knights. Tým dokázal, že jeho síla je dost na to, aby potlačila soupeře na celou hru a nakonec zvítězila. Neustálé držení a vedení úspěšně spotřebovalo soupeře a současně nashromáždilo dostatek střel, které pomohly týmu vyhrát. Výkon Colorado Avalanche v této oblasti není podle očekávání. Pokud to v příští hře zůstane stejné, je velmi pravděpodobné, že bude nakonec vyrovnáno a vrátí se domů. Potřeba změny je bezprostřední.

Nejsledovanější produkty