0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Max Domi má význam ledního hokeje
28 Aug

Max Domi má význam ledního hokeje

Max Domi se přestěhoval do Montrealu Canadiens rok a zamiloval se do svého červeného, ​​modrého a bílého nhl dresy. Letošní rekord v Montrealu Canadiens je o 25 bodů více než v loňském roce, ale pokus o výhru Stanley Cupu není zdaleka dost. Max Domi doufá, že povede tým zpět do play-off ve třech sezónách.

Poslední Stanley Cup Montreal Canadiens byl v roce 1993, po uplynutí 26 let. Fanoušci doufají, že Max Domi povede tým k dosažení této dlouho očekávané cti. Ale šampion se nemůže svobodně dostat, Max Domi cítí na tělo velký tlak. Montreal Canadiens, původně opuštěný kojoty kvůli tělu Maxe Domiho, si vybral svou účast v nejtěžším období. V okamžiku, kdy si Max Domi oblékl dres Montreal Canadiens, byl rozhodnut udělat maximum pro to, aby soutěžil o tým.

Hokejový život Maxe Domiho je přímo ovlivněn jeho otcem. Miluje hokej víc než kdokoli jiný. I když tělo padlo, nikdy jsem se ho nechtěl vzdát, protože hokej mu přinesl energii těla. Po letech vzestupů a pádů v životě ví Max Domi, kolik štěstí si pro sebe přináší.

Nejsledovanější produkty