0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Kings nosit dědictví dres z 90. let
04 Sep

Kings nosit dědictví dres z 90. let

Za každý pamětní dres ve hře bude mít mnoho fanoušků rád, nejen proto, že dres vypadá dobře. Je to proto, že nechá mnoho fanoušků zapamatovat si smysluplné věci. Los Angeles Kings propagující všechny na divoký, divoký západ, když oni odhalili jejich '90s éry dědictví nhl dresy během jejich stavu franchise události v pátek.

Bílý dres Los Angeles Kings bude nošen 22. února 2020 pro noc 90. a 21. března 2020 pro noc 80. let. Nový vzhled odpovídá tomu, který měli králové v letech 1988-89 až 1997-98, když uváděli takové hvězdy jako Wayne Gretzky, Luc Robitaille, Marty McSorely, Rob Blake a Jari Kurri. Mnoho fanoušků již věnovalo pozornost tomuto smysluplnému dresu a rozhodne se koupit předem.

Logo bylo vydáno 9. srpna 1988, když králové oznámili, že obchodovali za Gretzky. Heritage Jersey bude mít stejné písmo a číslování jako originál a je to jeden z pěti dresů, které králové plánují nosit v této sezóně. Rezervace tohoto dresu přijímáme předem, můžete si ji zakoupit na našem oficiálním webu.

Nejsledovanější produkty