0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Kapitán Toronta Maple Leafs získal svůj 800. bod v kariéře
06 Apr

Kapitán Toronta Maple Leafs získal svůj 800. bod v kariéře

Kvůli epidemii mnoho fanoušků a přátel nemůže nosit zakoupené nhl dresy, aby mohli hru sledovat. To ale nemůže zabránit pokračování hry. V dnešní hře Calgary Flames 3-5 doma prohrál s Toronto Maple Leafs.

Po boji z předchozího dne jsou oba týmy relativně konzervativní. Hvězdní hráči Toronta Maple Leafs si ale vedli lépe. Auston Matthews dal dva góly a John Tavares dal jeden gól a jednu asistenci, což vedlo tým k vítězství 5-3 nad Calgary Flames. Auston Matthews vstřelil 37 gólů v jedné hře po 37krát ve své kariéře a v historii týmu se umístil na 11. příčce. Nakonec Toronto Maple Leafs porazilo Calgary Flames 5: 3, vyhrálo 4 po sobě jdoucí vítězství a soupeři dalo 4 po sobě jdoucí porážky. K radosti fanoušků si dnes kapitán Toronta Maple Leafs John Tavares připsal svůj 800. bod v kariéře. Chcete si koupit jeho dres Toronto Maple Leafs k oslavě? Pospěšte si a podívejte se na naše webové stránky!

NHL vstoupila do sezony sprintu po sezóně. Poté, co Calgary Flames naposledy porazili Toronto Maple Leafs, vyhráli pouze 1 zápas za posledních 9 zápasů a body jsou stejné jako v Montrealu Canadiens, který odehrál o pár her méně. Toronto Maple Leafs také začalo ztrátou na Calgary Flames a dosáhlo 7 vítězství v 8 hrách a v současné době zdaleka vede severní okres.

Nejsledovanější produkty