0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Jasné cíle motivují větší motivaci
21 Sep

Jasné cíle motivují větší motivaci

Ve světě ledního hokeje je prolomení Gretzkyho historie konečným cílem každého hráče. Nahrávání je výsledkem úsilí hráče zůstat a je také motivací povzbuzovat každého hráče, aby postupoval kupředu. Kvůli této motivaci Alexander Ovechkin, který postupoval vpřed, stále doufá, že bude pokračovat ve hře, dokud se nebude moci pohnout.

Alexander Ovechkin se připojil k Washingtonu Capitals na 14 sezón, nejdelší nhl dresy, který kdy nosil. V roce 2008 podepsali Washington Capitals a Alexander Ovechkin smlouvu na 13 let, což bylo velké uznání. Stejně tak Alexander Ovechkin také vytvořil slavný historický rekord pro tým, s více než 700 góly skóroval v jeho kariéře. Vyprší jeho smlouva brzy příští rok, vybere si dres Washington Capitals? Pokud se po tolika letech společnosti může odejít do důchodu ve Washingtonu, je to také dokonalý život.

Alexander Ovechkin v současné době ukazuje, že může pokračovat ve hře a jeho cíl nebyl splněn. Doufá, že dokáže tvrdě pracovat a být blíže svému cíli. V životě musí být jasný cíl, abyste mohli mít větší motivaci a rozhodnout se, že ztratíte sami sebe. Alexander Ovechkin je skvělý ledový hráč a doufá, že díky svému úsilí dokáže ve světě ledního hokeje udělat svůj zázrak.

Nejsledovanější produkty