0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Finále NHL Stanley Cup se opakuje
26 Mar

Finále NHL Stanley Cup se opakuje

Loňský soupeř Stanley Cupu Dallas Stars se těsně setkal s Tampou Bay Lightning a domácí Dallas Stars 1–2 doma American Airlines Center podlehl Tampa Bay Lightning.

Poté, co byl na začátku sezóny zasažen epidemií, se Dallas Stars nikdy nedokázal vrátit do stavu vstupu do finále v minulé sezóně. Zklame také fanoušky, kteří vlastní nhl dresy Dallas Stars. Dallas Stars vyhrál v průběhu března pouze 4 zápasy a Dallas Stars v této sezóně nikdy neporazil Tampa Bay Lightning. Tampa Bay Lightning vede nejen centrální čtvrť, ale má také nejvyšší skóre 50 bodů v lize. Ať už jde o útok nebo obranu, výkon Tampa Bay Lightning je v čele ligy, protože v této hře vyhrál čtyři po sobě jdoucí vítězství a morálka je v plném proudu.

Po této hře nemusí být Dallas Stars ze situace schopen dohnat první tři v divizi, ale stále existuje naděje pro čtvrtého v divizi, podle toho, zda se tým dokáže včas přizpůsobit. Tampa Bay Lightning si nadále upevňuje svoji nejvyšší pozici. Samozřejmě nemohou sedět pevně na prvním místě v divizi. Musí i nadále udržovat dobrý stav. To dělá radost fanouškům a přátelům, kteří vlastní dres Tampa Bay Lightning, a obě strany budou pokračovat v soutěži za dva dny.

Nejsledovanější produkty