0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Edmontonův nový dres je skvělý dárek
08 Oct

Edmontonův nový dres je skvělý dárek

Na začátku nové sezóny si mnoho fanoušků vybere koupi nového dresu, který splní další hru. Také doufám, že budu mít lepší start, to je to, co všichni fanoušci chtějí vidět. Zapojili jsme se do zakázkového dresu, jsme velmi rádi, že můžete obdržet velmi oblíbený dres, takže fanoušci budou seznámeni s charakteristikami nhl dressy dříve, než bude nový dres v prodeji, aby mohli fanoušci získat lépe ho poznávat a kupovat, co se jim líbí. dres.

Edmonton uvedl na trh nový sezonní dres, který je mezi mnoha fanoušky velmi oblíbený. Z průzkumu jsme zjistili, že 80% fanoušků je ochotno takový dres přijmout a že jeho nošení bude mít při chůzi ulicí silný pocit hrdosti. Tento design, popsaný jako minimalistické dres Edmonton Oilers„inspirované nejnovějšími módními trendy“ a „hokejovou kulturou“, upustil bílé akcenty od tradičních oranžových, modrých a bílých dresů. Je to poprvé v historii organizace, dres nemá bílé akcenty.

Myslíme si, že tento dres je také perfektní jako dárek. Vaši přátelé budou mít tento dres rádi a moc vám děkuji za to, že jste ho tak překvapili. Tento dres si můžete objednat v našem obchodě.

Nejsledovanější produkty