0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Barkov je v nové sezóně velmi sebevědomý
08 Aug

Barkov je v nové sezóně velmi sebevědomý

V sezóně 2019 Florida Panthers nevedla dobře a nekvalifikovala se na Stanley Cup po šesti ze sedmi sezón. Fanoušci jsou zklamaní, ale mnoho fanoušků je také velmi přesvědčeno o nové sezóně na Floridě Panthers, mnoho fanoušků si začalo přizpůsobovat nový nhl dressy a doufalo, že v nové sezóně přinese Florida Panthers hodně štěstí.

Barkov se vrátil do tréninkového tábora s horským dres Nashville Predators a chystal se s týmem bojovat o novou sezónu. Předchozí špatný rekord se stal minulostí a je zbytečné obviňovat hráče. Hráči by se měli také těšit na to, že uvidí další hru, která vyhraje tým. Po špatné sezóně musíme brát v úvahu nadcházející novou sezónu, pak bude mentalita vášnivější trénovat.

Barkov a Florida Panthers mají zvláštní pocit a do týmu hodně přispěl. Zůstává neutrální v hráčích a vedení a snaží se o nejlepší zájmy obou stran. Každý chce získat stejnou věc a musí tvrdě pracovat, aby ji získal, místo aby ji vzal od ostatních. Jak kapitán Bachov doufá, že získá důvěru trenéra vítězstvím ve hře a zruší vyprávění na Floridě.

Nejsledovanější produkty